Запишись
сейчас

Найздоровіші пози для сну — інфографіка від Neurodopomoha

Статьи

Ваша улюблена поза для сну може бути причиною болю в спині і шиї, викликати проблеми зі шлунком і навіть — передчасні зморшки. «Погана» поза під час сну також може бути причиною серйозних захворювань судин головного мозку (спазму судин головного мозку), головного болю, остеохондрозу і проблем з хребтом. Спеціалісти неврологічного кабінету Neurodopomoha підготували для вас інфографіку — найкращі пози для сну, які точно не зашкодять вашому здоров’ю.

Ваші улюблені пози для сну можуть бути причиною болю в спині і шиї, хвороб шлунка і навіть — викликати зморшки! Інфографіка від Neurodopomoha — найбезпечніші пози для сну

Одна з найкращих поз для сну — сон на спині.

Ця поза не викликає болю в спині і шиї, є хорошою позою для відпочинку шиї, голови і хребта. Особливо рекомендується спати в такій позі людям, які страждають від захворювань судин головного мозку, шийного остеохондрозу і мають проблеми з хребтом.
Завдяки правильній позиції голови — вище шлунка, ви не відчуватимете наслідків підвищеної кислотності.
А завдяки тому, що в цій позі не придавлюється обличчя, ви можете не переживати за утворення зморшок.

Однак люди, які сплять на спині, часто хроплять. Підберіть невелику і помірно м’яку подушку. Покладіть її під голову і шию так, щоб голова не була занадто високо відносно рівня шиї і плавно продовжувала лінію хребта.

Також добрим є сон на боці. Завдяки положенню хребта людина, яка спить в цій позі, не хропить. Завдяки правильній позиції голови — вище шлунка, ви також не відчуватимете наслідків підвищеної кислотності. Ця поза вважається однією з найбезпечніших під час вагітності, адже сон сон на лівому боці є найкращим для кровообігу.

Сон на боці не надто добре впливає на стан шкіри і грудей — через нерівномірний тиск і провисання можуть з’явитися зморшки.  Ідеальна подушка — велика і помірно м’яка. Розмістіть її так, щоб заповнити простір над плечима — для підтримки м’язів шиї і голови розслабленими.

Поза ембріона є поширеною, але не надто доброю для вашого здоров’я. Якщо ви спите в цій позі, намагайтеся не вигинати спину надто сильно. Люди які віддають перевагу позі ембріона, часто скаржаться на біль в суглобах, попереку, спині і шиї. Це не дивно, адже коліна зігнуті протягом тривалого часу, хребет і шия в поганому положенні. Також стискається грудна клітка і обмежується глибина діафрагмального дихання. Через великий тиск на обличчя і груди можливі передчасні зморшки.

Проте поза ембріона є доброю позою під час вагітності.

Ідеальна подушка — велика і помірно м’яка. Розмістіть її так, щоб заповнити простір над плечима — для підтримки м’язів шиї і голови розслабленими.

Дуже погано для здоров’я спати на животі. В цій позі не підтримується нейтральне положення хребта, є сильний тиск на суглоби і м’язи, можуть здавлюватися нервові закінчення — це викликає біль, оніміння, поколювання кінцівок. Тривала неправильна позиція голови може викликати сильний біль.


Читайте также:

Почему возникает боль в колене

Как вылечить межпозвоночную грыжу без операции

Как распознать алкоголизм

О чем говорят частые головные боли?

4.50    из 5 , на основании 2 голосов
Задать вопрос
admin 13.03.2015

Закрыть
Запишись сейчас
Закрыть
Задать вопрос