Запишись
сейчас

Користь сну: спати чи не спати — інфографіка від Neurodopomoha

Статьи

Спати чи ні, скільки треба спати і як сон впливає на здоров’я людини – питання цікаві та важливі і для медичної науки, і для всіх людей, які хочуть бути здоровими. В сфері вивчення сну постійно відбуваються дослідження, спостереження і експерименти. І глобальний висновок – сон потрібен, а користь сну – незаперечна.

Про результати найновіших медичних досліджень розповідають і показують в інфографіці лікарі Neurodopomoha.

Спати чи ні, скільки має тривати сон, як сон впливає на здоров’я людини? Яка користь сну? Інфографіка від лікарів Neurodopomoha

Сон потрібен організму для відпочинку і відновлення сил. Проте часто ми віддаємо перевагу цікавим заняттям, а не тривалому сну. Після сну ми відчуваємо бадьорість, зникають синці під очима, покращується настрій. Це видимі корисні результати сну. А є і непомітна для нас користь сну. Під час сну в організмі на клітинному рівні відбуваються важливі процеси. Зокрема, відновлюються клітини, відпочиває і відновлюється мозок і нервова система, регулюється рівень гормонів. Все це сприяє кращій роботі серця, покращує увагу і пам’ять. Також деякі дослідники сну переконані, що сон продовжує життя.

Без нормального тривалого сну збільшується ризик захворювань нервової і серцево-судинної системи, головного болю і ожиріння. Про корисні властивості сну детальніше – в інфографіці.

Скільки потрібно спати? Спати потрібно стільки, щоб вранці в вас було гарне самопочуття. Тривалість сну залежить від віку людини. Проте менше 6 годин спати не варто. «Зайва» година сну дуже добре відобразиться на вашому здоров’ї. Мозок впорядкує всі емоції, і у вас зникне стрес.

За даними останніх досліджень, в людей, які не досипають, активізуються гени, які відповідають за переживання стресу, імунні захисні реакції, діабет.

Здоровий тривалий сон – корисний і потрібний організму людини. Якщо у вас є проблеми зі сном, зверніться до лікаря. Можливо, у вас є проблеми неврологічного характеру. В клініці Neurodopomoha можна пройти неврологічну діагностику та отримати консультацію лікаря-невролога.


Читайте также:

Найздоровіші пози для сну — інфографіка від Neurodopomoha

Неврологія і комп’ютерні ігри — інфографіка від Neurodopomoha

Акупунктура – показания и противопоказания

Що треба знати про артрит – інфографіка

4.50    из 5 , на основании 2 голосов
Задать вопрос
admin 01.04.2015

Закрыть
Запишись сейчас
Закрыть
Задать вопрос