Що треба знати про артрит – інфографіка

Статьи

Артрит – це група захворювань суглобів. Причинами захворювання є порушення діяльності нервової системи, травми, інфекційні і алергічні хвороби, порушення роботи ендокринної системи. Артрит суглобів є одним з найпоширеніших захворювань у світі. Чому артрит суглобів є небезпечним і що треба знати про нього – інфографіка від лікарів неврологічної клініки Neurodopomoha.

Артрит суглобів є одним з найпоширеніших захворювань у світі. Чому артрит суглобів є небезпечним і що треба знати про нього – інфографіка від лікарів неврологічної клініки Neurodopomoha

Артрит суглобів є одним з найпоширеніших захворювань у світі. Чому артрит суглобів є небезпечним і що треба знати про нього – інфографіка від лікарів неврологічної клініки Neurodopomoha

 

Якщо коротко, артрит – це запалення або пошкодження суглоба. Ознаками артриту є біль в суглобах, який сильнішає під час руху, припухлість, почервоніння шкіри, іноді збільшується температура тіла, а шкіра над суглобом – «горить».

Від цього захворювання страждає більше 1% населення Землі. При цьому 30% хворих до моменту виявлення артриту не мали жодних проблем зі здоров’ям і вели здоровий спосіб життя. Часто артрит призводить до повної страти працездатності, обмежує рухливість суглобів, викликає сильні болі. Саме тому вчасна діагностика і лікування є дуже важливими.

Що треба знати про артрит і чому потрібно звернутися до лікаря, якщо ви відчуваєте біль в суглобах, розповідають лікарі клініки Невродопомога.

  1. Артрит – одне з найдавніших з відомих захворювань. Ознаки артриту було знайдено в рештках людей, які жили більш ніж 500 тисяч років тому. А вже на початку нашої ери про захворювання з ознаками артриту писали в найвідоміших медичних трактатах. З того часу проблему артриту так і не вирішили – це захворювання вважається однієї з найважчим медичних проблем людства. Лише вчасна діагностика може запобігти розвитку хвороби.
  2. 1% населення Землі страждає від артриту, за даними ВООЗ. Кожен третій хворий на артрит – працездатного віку.Це лише кількість людей, які пройшли медичне обстеження. Число хворих на артрит є значно більшим, вважають експерти.
  3. Жінки, які мають надлишкову вагу, перебувають в особливій зоні ризику захворювання. Щоб зменшити ризик розвитку артриту на 50%, достатньо позбутись 4,5 кг.
  4. Артрит частіше вражає жінок. 60,7% осіб з діагностованим артритом – це жінки (25,9 мільйонів осіб), і лише 39,3% — чоловіки (16,8 мільйонів осіб).
  5. Діти також хворіють на артрит. Приблизно 80-90 дітей з 100 тисяч переносять ювенільний артрит. Проблема дитячого артриту також є дуже гострою.

Для лікування артриту використовують різні методи. Це залежить від причин виникнення захворювання. В неврологічній клініці Neurodopomoha можна пройти повне обстеження суглобів.

Записуйтеся на прийом через сайт і отримуйте знижку 10%!


Читайте также:

Найздоровіші пози для сну — інфографіка від Neurodopomoha

6 причин, почему стоит лечить остеохондроз иглоукалыванием

Почему возникает боль в колене

Как распознать алкоголизм